Artur Ostrowski zajmie się usługami dla biznesu w T-Mobile Polska

Opublikowano: 2016-09-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #wyniki / raporty

news-tmobile-artur-ostrowski1 października 2016 roku Artur Ostrowski dołączy do zarządu T-Mobile Polska, gdzie przejmie obowiązki związane z zarządzaniem rynkiem biznesowym od Igora Matejowa.

„T-Mobile zamierza czynnie wspierać cyfrową transformację polskiej gospodarki oraz jej innowacyjności. Wiedza i kompetencje Artura związane z wdrażaniem procesów teleinformatycznych czy wykorzystywania konwergencji usług mobilnych i stacjonarnych na rynkach międzynarodowych będą niewątpliwym wsparciem dla firmy w realizacji tego zadania. Jednocześnie chciałbym podziękować Igorowi za jego wkład w przygotowanie rynku biznesowego do oferowania usług konwergentnych oraz przeprowadzenie procesu integracji z GTS Poland” – powiedział Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska.

Artur Ostrowski posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz sprzedaży w branży telekomunikacyjnej. W latach 2015-2016 był partnerem w firmie konsultingowej Enxoo, w której stworzył i zarządzał działem Telecom Practice, wspierającym europejskich operatorów w przejściu cyfrowej transformacji w obszarach sprzedaży i marketingu. Od 2009 roku pracował w GTS Central Europe, a wcześniej przez blisko 10 lat był związany z firmą Telia Sonera International Carrier. Swoją zawodową karierę rozpoczynał w firmie NASK, w której odpowiadał m.in. za marketing i sprzedaż.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.