Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition z 256 GB wbudowanej pamięci

Opublikowano: 2015-08-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-asus_zenfone2_deluxe-1Asus ZenFone 2 to jeden z ciekawszych modeli smartfonów, jaki pojawił się na rynku w ciągu ostatnich miesięcy. Teraz, za sprawą nowej edycji, stał się on jeszcze atrakcyjniejszy. Producent znacznie rozbudował pamięć dostępną na dane i aplikacje – jest to aż 256 GB.

Z tak sporą ilością pamięci większość użytkowników nie będzie musiała martwić się o przestrzeń dla swoich gier, filmów, piosenek i wielu innych danych. Prawdopodobnie obejdzie się nawet bez dodatkowej karty microSD, choć w razie potrzeby można dorzucić jedną o maksymalnej pojemności 128 GB. Nie jest to jednak jedyna nowość Asusa ZenFone 2 Deluxe Special Edition.

Ujawniony na początku sierpnia smartfon to również pewne zmiany designu, które można zaobserwować na tylnym panelu – zastosowano wzór składający się z wielokątów, inspirowanych kryształami. Niezmienna w stosunku do standardowej wersji ZenFone’a 2 pozostała za to specyfikacja. Wciąż mamy 5.5-calowy ekran Full HD z Gorilla Glass 3, układ Intel Atom Z3580, 4 GB RAM, aparaty 13 i 5 Mpix oraz system operacyjny Android 5.0 Lollipop z nakładką Asus Zen UI.

Asus ZenFone 2 Deluxe Special Edition we wrześniu trafi do sprzedaży w Brazylii. Jego cena jest aktualnie nieznana. Nie wiadomo też, kiedy pojawi się na innych rynkach.

Źródło: Ubergizmo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.