Asus ZenFone 3 będzie dostępny w trzech wersjach

Opublikowano: 2016-05-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-zenfone3-1Najnowszy zwiastun opublikowany przez Asusa ujawnia, że już 30 maja poznamy ZenFone’a 3, który zadebiutuje w trzech wariantach – standardowym, Deluxe oraz Max.

Materiał nie ujawnia konkretnych szczegółów na temat samych smartfonów (oprócz potwierdzenia nowego designu), skupiając się głównie na budowaniu napięcia przed nadchodzącą „zenwolucją”. Asus zapowiada trzy nowe smartfony – ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe i ZenFone 3 Max, które zostaną oficjalnie zaprezentowane 30 maja na targach Computex 2016. Ze słów CEO firmy wiemy natomiast, że urządzenia trafią do sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Asus spodziewa się, że ZenFone 3 Max będzie cieszył się największą popularnością, przejmując 66% całej sprzedaży linii ZenFone 3. Ciekawe jest natomiast to, że 90% modeli ZenFone 3 będzie wyposażonych w procesor Qualcomm, a pozostałe 10% w układ firmy MediaTek. Oznacza to, że po raz pierwszy w historii serii ZenFone zabraknie smartfona opartego na rozwiązaniu Intela.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.