Asus ZenFone 3 i ZenFone 3 Deluxe przykuwają wzrok na pierwszych renderach

Opublikowano: 2016-04-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-zenfone3Informacje o smartfonach ZenFone 3 krążą po sieci od kilku miesięcy, a teraz doczekaliśmy się ujawnienia ich prawdopodobnego wyglądu. Nowe modele Asusa doczekają się solidnego liftingu.

Asus ZenFone 3 ma być zamknięty w aluminiowej obudowie i charakteryzować się szkłem 2.5D na tylnym i przednim panelu. Z tyłu znaleźć ma się też nieco wystający aparat z dwutonową diodą LED i laserowym autofokusem. Patrząc na zdjęcia, również z przodu nie powinno zabraknąć aparatu występującego w towarzystwie lampy doświetlającej. Co więcej, można się spodziewać coraz popularniejszego w smartfonach czytnika linii papilarnych.

Przewidywana specyfikacja ZenFone’a 3 ma obejmować 5.5-calowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 pikseli), sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 650, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, a wspomniane aparaty mają mieć matryce o rozdzielczości 12 i 8 Mpix. Nad wszystkim kontrolę będzie sprawował Android 6.0 Marshmallow. Model ZenFone 3 Deluxe będzie się odznaczał niemal identyczną specyfikacją, z wyłączeniem ekranu – prawdopodobnie 5.9-calowy o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli.

news-zenfone3-deluxe-1

Nowości Asusa zadebiutują na targach Computex 2016, które odbędą się w dniach od 31 maja do 4 czerwca.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.