Asus ZenFone Selfie z dwoma aparatami 13 Mpix

Opublikowano: 2015-05-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-asus_zenfone2Źródła z Azji donoszą, że Asus szykuje nowego smartfona dla miłośników zdjęć selfie, opartego na modelu ZenFone 2. Urządzenie miałoby zadebiutować już w przyszłym tygodniu na targach Computex.

Smartfon ma się nazywać Asus ZenFone Selfie, co od razu sugeruje, jakie będzie jego przeznaczenie. Początkowo, typowo fotograficznym telefonem miał być model ZenFone Zoom, który został zaprezentowany na CES 2015 w styczniu. Od tego czasu trochę się jednak zmieniło, a tajwański producent ma rzekomo spore problemy z jego produkcją, a samo zainteresowanie urządzeniem nie jest takie, jak się spodziewano. Wygląda więc na to, że Asus robi kolejne podejście do tematu „aparatofonów”.

Asus ZenFone Selfie ma zaoferować dwa aparaty z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix. Przednia jednostka ma ponadto mieć dwie lampy LED i autofocus. Tylna kamera również ma otrzymać wsparcie ze strony podwójnej lampy doświetlającej LED i autofocusa, a co więcej, także funkcję laserowej regulacji ostrości.

Reszta specyfikacja nie została ujawniona. Spekuluje się natomiast, że urządzenie wyposażone zostanie w m.in. 5.5-calowy wyświetlacz i procesor od Intela. Więcej powinniśmy dowiedzieć się już w przyszłym tygodniu.

Źródło: GSM Insider

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.