Australia: Robot w kolejce po iPhone-a 6S

Opublikowano: 2015-09-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-iphone6-robot-1Jak stać się jednym z pierwszych posiadaczy nowych iPhone’ów, nie mając czasu na stanie w kolejce przed sklepem? Skorzystać z robota, jak jedna z Australijek, Lucy Kelly, która wysłała go do Apple Store w Sydney, w oczekiwaniu na piątkową, premierową sprzedaż smartfonów.

Sprzedaż iPhone’ów 6S i 6S Plus ruszy oficjalnie jutro, 25 września. Wielu ludzi już teraz ustawia się w kolejce po swój egzemplarz w jednym z punktów Apple, a jeden z najbardziej zdeterminowanych konsumentów czatuje pod sklepem od kilkunastu dni. Są jednak tacy, którzy mają wiele zobowiązań lub zwyczajnie nie mają ochoty stać na dworze w deszczu i wietrze, a chcieliby dorwać wyczekiwanego iPhone’a w pierwszej kolejności. Jedną z takich osób jest Lucy Kelly, pracowniczka agencji reklamowej Atomic 212, która z racji obowiązków nie może być obecna na miejscu, przy sklepie Apple Store, więc postąpiła zgodnie z radą swojego szefa. Zalecił on wysłanie jednego z sześciu firmowych robotów, który składa się z iPada przymocowanego do pojazdu elektrycznego typu Segway.

news-iphone6-robot-4 news-iphone6-robot-2Lucy Kelly może komunikować się z innymi przy pomocy iPada i specjalnej aplikacji, która pozwala podłączyć się do robota z dowolnego miejsca. W ten sposób od samego rana stoi w kolejce, choć jest nieobecna fizycznie. Lucy, bo tak nazywa się też maszyna, przybyła na miejsce razem z namiotem, który w razie czego uchroni przed złą pogodą i umożliwi naładowanie baterii. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro robot zakupi iPhone’a bez interakcji człowieka.

news-iphone6-robot-3

Źródło: Mashable

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.