AutoMapa w sieci Play. Pierwszy miesiąc korzystania z usługi za darmo

Opublikowano: 2015-12-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-play-automapa-1Producenci AutoMapy i sieć Play uruchomili nową usługę nawigacji GPS przeznaczoną dla abonentów i użytkowników wszystkich ofert operatora, korzystających z urządzeń z systemem Android.

W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy. Klient sieci, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi „AutoMapę Play Polska” przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13.99 zł z VAT. Miesięczny koszt „AutoMapy Play Europa” to z kolei 23.99 zł z VAT. W przypadku ofert abonamentowych, opłata zostanie w całości doliczona do rachunku.

Aby skorzystać z oferty i uruchomić usługę „AutoMapa Play” należy wysłać SMS o treści START na numer 660 lub na numer 661 w przypadku chęci uruchomienia usługi „AutoMapa Play Europa”. W ramach oferty użytkownicy otrzymują również bezpłatny transfer danych umożliwiający pobieranie aktualnych map, informacji o sytuacji drogowej oraz wyznaczanie najlepszych tras dojazdu.

Źródło: AutoMapa, Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.