Będzie show, będzie iPhone 6, będzie iWatch

Opublikowano: 2014-08-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #Apple #sprzęt / podzespoły #plotki

news-apple-iphone6Już wiadomo: premiera iPhone’a 6 odbędzie się 9 września 2014 roku w Cupertino. Apple znowu znajdzie się w świetle jupiterów całej branży nowych technologii.

Niektóre zachodnie media otrzymały już zaproszenia na coroczną konferencję, na której Apple tradycyjnie ogłasza swoje nowości i plany na kolejny rok. W mailach z zaproszeniami widnieje data 9 września 2014 roku.

Konferencje Apple’a poświęcone nowościom tego producenta były zawsze ważnym wydarzeniem w branży nowych technologii. Za czasów nieżyjącego już Steve’a Jobsa miały w dodatku formę porywającego teatru jednego aktora – spektaklu prowadzonego przez prawdziwego wizjonera świata IT.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w siedzibie Apple’a w Cupertino. I wszyscy wiedzą czego się po niej spodziewać – oczywiście światowej premiery smartfona iPhone 6 oraz prawdopodobnie jego większego odpowiednika należącego do kategorii phabletów. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że podczas tego wydarzenia Apple udowodni, że nadgryzione jabłko nie bez powodu jest jego znakiem firmowym. Koncern zamierza bowiem ugryźć kolejny kawałek rynkowego tortu, którego jeszcze nie próbował. Mowa o inteligentnych zegarkach, które szturmem zdobywają serca użytkowników na całym świecie. Apple chce wejść w ten obszar i dlatego prawdopodobnie zaprezentuje też oficjalnie swój zegarek o nazwie iWatch, lub według ostatnich przecieków iTime.

Z niewiadomych bliżej przyczyn – zapewne przez niedopatrzenie – Teleguru nie otrzymało w tym roku zaproszenia na konferencję Apple’a w Kalifornii. Ale z pewnością firma z Cupertino w przyszłym roku naprawi swój błąd i przedstawiciel Teleguru będzie mógł na bieżąco przekazać czytelnikom serwisu jak wygląda… iPhone 6S0.

Źródło: Techcrunch

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.