Beta iOS 9 dostępna dla wszystkich

Opublikowano: 2015-07-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #systemy operacyjne

news-ios9-public_betaApple udostępnił publiczną beta iOS 9, którą mogą już pobierać wszyscy zainteresowani użytkownicy. Jedynym warunkiem jest zapisanie się do Apple Beta Software Program przy pomocy swojego Apple ID.

iOS 9 w publicznej wersji beta jest bardziej dopracowany niż wersje, które były dostępne dla deweloperów przez ostatni miesiąc (wczoraj otrzymali oni trzecią edycję). System zawiera kilka ciekawych, nowych funkcji i poprawek względem poprzednika, m.in. udoskonalonego asystenta głosowego Siri, poprawiony mechanizm wyszukiwania czy wielozadaniowość dla iPadów. Więcej na temat zmian, jakie wnosi nowa odsłona OS-u można znaleźć w przygotowanym przez Teleguru artykule.

Zainteresowani betą powinni udać się pod ten adres i korzystając ze swojego Apple ID zapisać się do Apple Beta Software Program. Należy jednak pamiętać, że oprogramowanie nie jest jeszcze dopracowane i stuprocentowo stabilne.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.