Bezpłatne budki telefoniczne na lotnisku w Krakowie

Opublikowano: 2016-09-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wyniki / raporty #wideo

news-krakow-lotnisko-budkiDo dyspozycji pasażerów krakowskiego lotniska oddano 4 aparaty telefoniczne, dzięki którym można bezpłatnie połączyć się z dowolnymi numerami krajowymi.

Jest to autorski program pracowników Działu Obsługi Terminali, zrealizowany we współpracy z Działem Łączności. Dzięki współpracy z T-Mobile korzystanie z telefonów jest bezpłatne. Z aparatów mogą być realizowane połączenia na krajowe numery stacjonarne i komórkowe.

Aparaty w charakterystycznym żółtym kolorze zostały zamontowane w części ogólnodostępnej – naprzeciwko punktu Visitor’s Centre (hala przylotów) i w rejonie kasy biletowej PLL LOT (hala check-in), a także po kontroli bezpieczeństwa, w części odlotów Schengen (przy sklepie Premium Food Gate) oraz w części odlotów non-Schengen (obok sklepu Keraniss).

Źródło: Kraków Airport

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.