Bezpłatny WhatsApp w Heyah

Opublikowano: 2015-12-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pakiety / usługi #Heyah

news-heyah-whatsapp-1Popularny na całym świecie komunikator WhatsApp już od stycznia 2016 roku będzie dostępny całkowicie za darmo dla użytkowników ofert Heyah na kartę i w abonamencie.

WhatsApp oferuje przesyłanie wiadomości za pośrednictwem internetowej transmisji danych do wszystkich na całym świecie. Prosta w użyciu aplikacja jest dostępna dla iPhone’a, BlackBerry, Windows Phone, urządzeń z Androidem i Nokii – użytkownicy mogą pozostać w stałym kontakcie bez względu na to, jaki model telefonu posiadają. Oprócz wiadomości tekstowych, za pomocą WhatsApp można przesyłać filmy i dźwięki, jak również tworzyć czaty.

Już niedługo wszystko to będzie dostępne w Heyah bez płacenia, ponieważ korzystanie z WhatsApp nie będzie powodować zmniejszenia standardowej paczki Internetu. Dlatego też użytkownicy pakietów Heyah Smart L oraz Smart XL – zarówno w opcji na kartę, jak i abonamentowej – będą mogli pisać zupełnie do woli, bez obawy o utratę środków.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.