BlackBerry Classic już dostępny w przedsprzedaży

Opublikowano: 2014-11-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-blackberryclassic-sprzedażO modelu Classic mówiło się od kilku miesięcy, a BlackBerry w tym czasie powoli dawkowało kolejne informacje. Od wczoraj jednak można składać zamówienia na nowe urządzenie kanadyjskiego producenta.

BlackBerry Classic pozostaje wierny swojej nazwie, będąc wyposażonym w klasyczny element – fizyczną klawiaturę QWERTY. Smartfon można zamówić w oficjalnym sklepie BlackBerry. Warto wspomnieć, że kupuje się go odblokowanego – nie jest on brandowany (znakowany) przez żadnego z operatorów, choć z informacji wynika, że będzie działał jedynie w sieci AT&T oraz T-Mobile. Urządzenie zostało wycenione na kwotę 449 dolarów. Dotyczy to oczywiście Stanów Zjednoczonych, gdyż w Europie nie wystartowały jeszcze zamówienia przedpremierowe. Niejasna pozostaje jeszcze data premiery smartfona – ta zostanie ujawniona 17 grudnia tego roku. Co ciekawe, producenci zazwyczaj wypuszczają takie informacje zanim sprzęt trafi do oferty sklepów w ramach tzw. pre-ordera.

BlackBerry Classic jest wyposażony w 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 720 x 720 pikseli. Zawarty w modelu procesor to dwurdzeniowa jednostka Snapdragon MSM8960 o taktowaniu 1.5 GHz. Smartfon ma 2 GB pamieci RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci typu flash. Istnieje także możliwość rozbudowy o dodatkowe, maksymalnie 128 GB przy użyciu kart microSD. Tylny i przedni aparat mają odpowiednio 8 i 2 mpix. Zastosowana w BlackBerry Classic bateria ma pojemność 2515 mAh. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.