Blackberry Dallas certyfikowany w trzech krajach. Drugie wcielenie Passporta?

Opublikowano: 2015-07-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry-dallasBlackberry Dallas, znany również jako Oslo, przeszedł proces certyfikacji w Singapurze, Malezji i Indonezji. Smartfon powinien już wkrótce zostać zaprezentowany i najprawdopodobniej będzie miał specyfikację podobną do modelu Passport.

Po Blackberry Dallas (oznaczenie kodowe SQW100-4) możemy spodziewać się 4.5-calowego ekranu o rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli, czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 801 taktowanego zegarem 2.2 GHz oraz układu graficznego Adreno 330 i 3 GB pamięci RAM. Do tego smartfon będzie miał 32 GB pamięci wbudowanej, z czego 25 GB dostępne dla użytkownika, a także slot na kartę microSD o pojemności do 128 GB. W kwestii aparatów należy oczekiwać 13-megapikselowej jednostki z tyłu i kamerki 2 Mpix z przodu. Urządzenie będzie zasilane przez baterię o pojemności 3450 mAh.

news-blackberry-dallas-certyfikacja news-blackberry-dallas-certyfikacja-1 Powyższa specyfikacja w stu procentach pokrywa się z tą, którą znamy z Blackberry Passport. Oznacza to, że albo Kanadyjczycy po prostu odświeżyli zeszłoroczny model zmieniając jego nazwę, albo ostatecznie smartfon doczeka się innych podzespołów. Innym możliwym scenariuszem jest to, że Blackberry zastosuje w Dallas/Oslo nieco gorszej jakości materiały, co powinno obniżyć cenę telefonu. W tej chwili nieznana jest również jego data premiery i cena.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.