BlackBerry Hub+ dla urządzeń z Androidem

Opublikowano: 2016-08-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #pozostali

news-blackberry-hubBlackBerry udostępnia całą gamę swoich aplikacji i usług na urządzenia z Androidem 6.0 Marshmallow.

Pakiet oprogramowania Hub+ umożliwia zarządzanie wszystkimi komunikatami, wiadomościami z serwisów społecznościowych (i nie tylko) czy pocztą e-mail z jednego miejsca. W jego skład wchodzą BlackBerry Hub, czyli rozbudowane centrum powiadomień, a także aplikacje: Calendar, Password Keeper, Contacts, Tasks, Device Search, Note oraz Launcher. W ten sposób można usprawnić komunikację, bez konieczności uruchamiania i przełączania się pomiędzy wieloma programami, a także zwiększyć jej bezpieczeństwo.

BlackBerry Hub+ można pobrać wyłącznie na urządzenia z systemem Android w wersji 6.0 Marshmallow, choć producent nie wyklucza, że w przyszłości dostęp uzyskają też posiadacze smartfonów z Lollipopem i iOS. Pierwsze 30 dni jest bezpłatne, potem można korzystać z darmowej wersji z reklamami lub płatnej bez limitów za 99 centów miesięcznie.

BlackBerry zapewnia, że wkrótce możemy się spodziewać udostępnienia kolejnego oprogramowania dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Źródło: BlackBerry

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.