BlackBerry ma w zanadrzu kolejny smartfon z Androidem

Opublikowano: 2015-11-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry-vienna-1BlackBerry nie zamierza poprzestać na jednym smartfonie z Androidem i pracuje już ponoć nad kolejnym modelem o kodowej nazwie „Vienna”. Do pierwszych zdjęć urządzenia dotarł serwis CrackBerry.

Opinie na temat BlackBerry Priv – pierwszego i jak dotąd jedynego smartfona kanadyjskiego producenta, który oparty został na systemie Android – są dosyć obiecujące. Chwali się jego wykonanie, wygodę użytkowania czy chociażby świetny ekran AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Chociaż nie jest idealny i zdaniem wielu BlackBerry spóźniło się z wkroczeniem na androidowy rynek, firma zdaje sobie sprawę, że jest to najprawdopodobniej jej jedyna szansa na sukces. Dlatego też wkrótce powinniśmy poznać kolejną propozycję z systemem od Google i fizyczną klawiaturą QWERTY.

news-blackberry-vienna-2W tej chwili o BlackBerry Vienna, do którego zdjęć dotarł serwis CrackBerry, nie wiemy niestety zbyt wiele. Nie została ujawniona specyfikacja smartfona czy przewidywana data premiery. Sam design urządzenia również może ulec zmianom. Jednak z tego co widać, nie będzie to slider, zaś całość inspirowana jest innymi dotychczasowymi modelami producenta.

Źródło: CrackBerry

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.