BlackBerry Passport – kuracja złotem dla zamożnych klientów

Opublikowano: 2014-11-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry-złotyWietnamska firma Mavang, zajmująca się złotnictwem wzięła pod swoje skrzydła smartfon BlackBerry Passport, a efekt ich pracy jest co najmniej interesujący. Urządzenie nie jest jednak w całości wyłożone złotem.

Ekskluzywna jest jedynie ramka, która została pozłacana 24-karatowym złotem w procesie, który zajmuje około 3-4 godziny, wliczając w to czas demontażu urządzenia.

Specyfikacja złotego BlackBerry Passport pozostaje taka sama jak w przypadku zwykłej wersji. Urządzenie jest przeznaczone dla klientów biznesowych, a jego cena wynosi od 8 do 10 milionów dongów wietnamskich (około 375-470 dolarów) w zależności od modyfikacji wprowadzonych na życzenie konsumenta – chociażby wyryte logo firmy lub dowolny tekst. Co ciekawe, kwota ta jest porównywalna do ceny standardowej wersji BlackBerry Passport, co wygląda całkiem kusząco.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.