BlackBerry Priv ukazany na pierwszym oficjalnym materiale wideo

Opublikowano: 2015-10-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry_priv-promo-1BlackBerry opublikowało oficjalne wideo promujące swojego pierwszego smartfona z Androidem. Materiał skupia się przede wszystkim na zaletach płynących z wyposażenia telefonu w fizyczną klawiaturę QWERTY.

Krótki, 40-sekundowy klip przedstawia nadchodzące BlackBerry Priv w całej okazałości, ukazując wygodę pisania, jaką niesie za sobą znana z wielu innych produktów kanadyjskiego producenta klawiatura QWERTY – tym razem wysuwana i połączona z dużym, dotykowym wyświetlaczem, dając użytkownikom jeszcze więcej możliwości wpisywania tekstu. Po raz kolejny uwagę zwraca też zagięty panel, podobny do tego z m.in. Samsunga Galaxy S6 Edge.

BlackBerry Priv wyposażono w 5.4-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 z układem graficznym Adreno 418, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe, maksymalnie 200 GB przy pomocy karty microSD. Smartfon oferuje też aparat fotograficzny 18 Mpix z optyką Schneider-Kreuznach, optyczną stabilizacją obrazu, autofokusem oraz podwójną diodą LED. Z przodu zastosowano natomiast prostą kamerkę z matrycą 2 Mpix. Całość dopełnia bateria o pojemności 3410 mAh oraz system operacyjny Android 5.1.1 Lollipop.

Niestety, niezbyt zachęcająca jest cena urządzenia, która została ujawniona przez jeden z brytyjskich sklepów – 579 funtów. Sprzedaż ma z kolei ruszyć już 6 listopada.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.