BlackBerry Priv w Play

Opublikowano: 2016-01-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

test-blackberry-priv-ekran-1Do oferty sieci Play trafił najnowszy, a zarazem pierwszy z Androidem smartfon BlackBerry. Model Priv dostępny jest w zarówno na kartę, w abonamencie, jak i Mixie.

BlackBerry Priv, którego szczegółowa recenzja pojawiła się ostatnio na Teleguru, można od pewnego czasu dostać w wielu polskich sklepach w cenach oscylujących w okolicach 3800 zł. Tymczasem dzisiaj zadebiutował w sieci Play, która oferuje go w sprzedaży salonowej i na odległość. W Play na Kartę smartfon wyceniono na 3379 zł. W Nowej Elastycznej Formule Mix z Internetem jego ceny zaczynają się od 2559 zł, zaś w Formule Smartfon Unlimited od 839 zł przy wyborze abonamentu w wysokości 199.99 zł miesięcznie. Propozycja BlackBerry jest też do nabycia za symboliczną złotówkę, jedna w tym przypadku również należy liczyć się z miesięcznym zobowiązaniem abonamentowym równym niemal 200 zł, np. w Formule Smartfon Unlimited Extra.

Dla zainteresowanych – cennik BlackBerry Priv w Play.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.