BlackBerry w stroju Porsche

Opublikowano: 2014-09-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-blackberry-porsche-1
Porsche Design P’9983 od kanadyjskiego producenta ma przyciągnąć uwagę użytkowników rozkochanych w stylistyce słynnej marki samochodów.

BlackBerry przedstawił nowy model swojego smartfona – Porsche Design P’9983. Telefon ma się przede wszystkim bronić interesującą stylistyką, przy opracowaniu której brali udział fachowcy z biura projektowego Porsche. Charakterystyczne jet między innymi to, że czcionka użyta na klawiaturze telefonu jest taka sama, jak ta stosowana w logotypie marki Porsche.

Producent zapewnia, że wysmakowana stylistyka to nie jedyny atut, jaki ma do zaoferowania nowy smartfon. Chodzi między innymi o aplikację BlackBerry Assistant, która ma w pełni współdziałać z użytkownikiem podczas codziennych zajęć. Program pomaga między innymi odpowiadać na maile i wiadomości tekstowe, powiadamia o ważnych spotkaniach, a także wykrywa momenty, w których właściciel komórki nie patrzy na jej ekran i w odpowiedni sposób powiadamia go o konkretnych wydarzeniach.

news-blackberry-porsche-2

Sercem Porsche Design P’9983 jest procesor Snapdragon S4 Plus taktowany z częstotliwością 1.2 GHz, który wspierają 2 GB pamięci RAM. Wewnętrzna przestrzeń na dane może pomieścić 64 GB plików. W smartfonie zastosowano kwadratowy ekran o przekątnej 3.1 cala o rozdzielczości 720 x 720.

Na razie nie wiadomo czy i w jakiej cenie inspirowany słynną samochodową marką smartfon pojawi się polskich sklepach, ale można zakładać, że nie będzie tanio.

Źródło: BlackBerry

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.