BlackBerry zapłaci za oddanie iPhone’a i kupno modelu Passport

Opublikowano: 2014-11-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #pozostali #reklamy / promocje

news-blackberry-passportFirma uruchomiła w USA i Kanadzie bardzo ciekawą promocję mającą przekonać użytkowników iPhone’ów do wymiany smartfona na model Passport. BlackBerry tym sposobem chce odzyskać część utraconych udzałów na rynku urządzeń mobilnych.

Promocja dotyczy posiadaczy iPhone’ów 4S, 5, 5C, 5s oraz 6. W zależności od posiadanego modelu i jego stanu technicznego, inna będzie kwota, jaką będą musieli oni dopłacić do najnowszego smartfona BlackBerry. W przypadku iPhone’a 4S firma proponuje do 100 dolarów za urządzenie i 200 dolarów w formie karty podarunkowej, a więc łączna suma wynosi połowę wartości BlackBerry Passport. Użytkownicy iPhone’ów piątej generacji mogą za nie otrzymać od 310 do 440 dolarów. W teoretycznie najlepszej sytuacji znajdują się posiadacze iPhone’a 6 – nie muszą nic dopłacać. Trudno jednak oczekiwać, że klienci, którzy dopiero co nabyli najnowszy smartfon firmy z Cupertino, od razu wymienią go na BlackBerry Passport. Dla pozostałych jest to całkiem interesująca propozycja.

news-blackberry-passport-tabelaW dodatku BlackBerry oferuje rabat w wysokości 100 dolarów na zakup kosztującego 599 dolarów modelu Passport w kolorze czarnym (oferta nie dotyczy innych kolorów smartfona).

Promocja będzie ważna od 1 grudnia tego roku do 13 lutego 2015 roku. Z pewnością jest to ciekawy sposób walki o klienta, a wybór konkurenta w postaci Apple nie jest przypadkowy – to właśnie ten producent jest największym rywalem firmy na rynku biznesowym.

Źródło: Mashable

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.