Bonus za przejście do Fakt Mobile

Opublikowano: 2016-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pozostali operatorzy #prepaidy

news-fakt-mobileUżytkownicy ofert prepaid, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do Fakt Mobile mogą liczyć na gratisowe 60 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i Internet.

Play, na którego infrastrukturze działa Fakt Mobile, poinformował o możliwości otrzymania bonusu w przypadku przejścia do tytułowej sieci. Do tej pory promocja ta obowiązywała jedynie przy przenoszeniu numeru do oferty Play na kartę.

Aby otrzymać dodatkowe 60 zł na usługi komórkowe, należy podpisać w salonie Play wniosek o przeniesienie numeru, odebrać darmowy starter Fakt Mobile, a w momencie otrzymania informacji, że numer jest już aktywny, wykonać połączenie (ważne, żeby zostało ono odebrane). Po pierwszym doładowaniu na koncie pojawi się natomiast wspomniany bonus, który będzie ważny przez 90 dni.

Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej „Przenieś numer do oferty Fakt Mobile”.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.