Bonusowe Pakiety Internetowe w ramach oferty T-Mobile na kartę

Opublikowano: 2014-10-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-pakietinternetuPromocja skierowana jest do klientów korzystających z systemu T-Mobile na kartę, umożliwiając im uzyskanie bezpłatnych bonusów operatorskich, w postaci Pakietów Internetu 1 GB, 250 MB lub 50 MB, ważnych przez 14 dni.

Z oferty skorzystać może użytkownik pre-paidów T-Mobile, który korzysta z jednej z następujących taryf: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot. W czasie trwania promocji otrzymają oni losowo jeden z pakietów internetowych. W przypadku użytkowników taryfy Frii jest to bonus w postaci bezpłatnego Pakietu Internetu 1 GB bądź 250 MB, ważnego 14 dni. Klienci korzystający z pozostałych taryf otrzymają Pakiet Internetu 250 MB lub 50 MB, również ważnego przez dwa tygodnie.

Każdy, któremu zostanie przyznany bonus w ramach tej oferty zostanie poinformowany o tym SMS-em przez operatora. W czasie obowiązywania promocji, czyli od 28.10.2014 r. do dnia 10.11.2014 r. użytkownik może otrzymać maksymalnie jeden taki bonus. Po jego wykorzystaniu transmisja danych będzie rozliczana zgodnie z cennikiem posiadanej taryfy.

Z regulaminem promocji „Bonusowe Pakiety Internetowe” można zapoznać się w tym miejscu.

Źródło: T-Mobile Polska

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.