Bonusy za rejestrację numeru w Orange i Nju Mobile

Opublikowano: 2016-06-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-orange-2Orange wystartował z rejestracją numerów na kartę, za którą oferuje swoim klientom i użytkownikom sieci Nju Mobile pakiet minut i transfer danych.

Projekt ustawy o działaniach antyterrorystycznych zakłada obowiązek podania przez każdego abonenta swoich danych osobowych operatorowi. Obowiązek obejmuje zarówno obecnych jak i przyszłych użytkowników. Niedawno Play uruchomił proces rejestracji kart SIM, dzięki czemu klienci sieci mogą sobie zagwarantować nawet 500 zł na rozmowy i SMS-y, 10 GB Internetu i rok ważności konta. Podobną promocję przygotował teraz Orange.

Dla tych, którzy do 18 sierpnia 2016 roku zarejestrują swój prepaid, Orange ma 10 GB transferu danych i 1000 minut połączeń do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Oba bonusy są ważne przez 30 dni. Ich aktywacja wymaga jedynie wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od chwili zarejestrowania numeru. Identyczne bonusy dostaną zarówno klienci Orange, jak i Nju Mobile.

Do rejestracji potrzeba tylko dowodu tożsamości lub paszportu oraz karty SIM. Następnie należy udać się do salonu Orange, aby uzupełnić formularz rejestracyjny. Potem wystarczy odebrać wspomniany bonus.

Więcej informacji:

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.