Brudny smartfon? Umyj go – zaleca Sony w nowej akcji promującej Xperie M4 Aqua

Opublikowano: 2015-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Sony #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-sony_xperia_m4aqua-reklamaSony uruchomił witrynę internetową dirtyphones.org, której głównym zadaniem jest uświadomić użytkownikom, jak bardzo brudne są ich smartfony, zachęcając przy tym do ich umycia. Co jednak, gdy urządzenie nie jest wodoszczelne? Zdaniem producenta, warto zainteresować się Xperią M4 Aqua.

Już pierwsza strona zdradza mały „sekret”: „Twój telefon może być brudniejszy od publicznej toalety”. Możemy się też dowiedzieć kilku faktów i statystyk na temat tego, jaki procent urządzeń ma bakterie i w jaki sposób dostają się one na ich powierzchnie. Nie zabrakło również porad dotyczących higieni telefonu. Co zrobić, żeby trzymać go jak najdalej od wszelkiego brudu? Między innymi korzystając z gazików nasączonych alkoholem, ale przede wszystkim serwując mu porządną kąpiel – na www.dirtyphones.org znajdziemy zatem krótką instrukcję mycia smartfona.

Przede wszystkim, całość jest jednak reklamą wodoodpornej Sony Xperii M4 Aqua, o czym szybko można się przekonać zjeżdżając na sam dół strony. Sony informuje, że model ten (po dostosowaniu się do kilku zaleceń) można bez obaw zamoczyć i dokładnie w ten sposób wyczyścić.

Jeśli zaś chodzi o sprawdzenie, ile bakterii znajduje się w naszym urządzeniu, wystarczy skorzystać z „zarazkometra” (Germ-O-Meter), odpowiedzieć na 10 pytań i gotowe.

news-sony_xperia_m4aqua-reklama-2

Źródło: Dirtyphones

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.