Budżetowy przedstawiciel marki Honor certyfikowany przez TENAA

Opublikowano: 2015-05-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-honor-scl_al100Już niedługo linia smartfonów Honor powinna doczekać się kolejnego taniego przedstawiciela. Chiński urząd certyfikacyjny zatwierdził i dodał do swojej bazy telefon o kodowej nazwie SCL-AL00, ujawniając jego wygląd i część specyfikacji.

Honor SCL-AL00 prawdopodobnie zostanie wyposażony w układ od Qualcomma, oparty na czterech rdzeniach ARM Cortex-A7 o taktowaniu zegara równym 1.1 GHz, który otrzyma wsparcie ze strony 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Taka ilość pamięci byłaby miłą niespodzianką, biorąc pod uwagę segment, do jakiego należeć ma smartfon i starą architekturę chipu. Telefon ma pracować pod kontrolą systemu Android 5.0 Lollipop z autorską nakładką producenta na interfejs – Emotion UI. Ponadto, nowy Honor obsłuży dwie karty SIM i zapewni wsparcie dla technologii LTE.

news-honor-scl_al100-1Smartfon zostanie wykonany z plastiku, a jego ramka będzie w kolorze złotym (tzw. Rose Gold). Nie wiadomo jednak, czy będzie ona imitującym metal tworzywem sztucznym czy prawdziwym aluminium.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.