Bułki, kiełbasa, ser i... tablet. W Biedronce ruszyła sprzedaż myTAB

Opublikowano: 2014-08-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-mytab-tabletOd dzisiaj klienci sklepów Biedronka podczas zakupów mogą zaopatrzyć się w nowy model tabletu. Specyfikacja głowy nie urywa, za to koszt urządzenia mieści się w reklamowym sloganie Biedronki: Codziennie niskie ceny.

myTAB Mini 3G to nazwa nowego tabletu, który dzisiaj w ramach akcji promocyjnej znalazł się na półkach dyskontów sieci Biedronka.

Urządzenie można kupić za 379 złotych, jednak za tę rozsądną cenę użytkownik nie powinien spodziewać się rewelacji. I tak jest w istocie. Centralną jednostką tabletu jest dwurdzeniowy procesor Cortex A7 taktowany zegarem o częstotliwości 1.3 GHz, który w sprawnym działaniu ma wspierać 1 GB pamięci RAM, co w budżetowych tabletach i smartfonach jest rzadkością i chwali się producentowi. Dane można gromadzić na niezbyt dużej przestrzeni 8 GB, a obraz jest wyświetlany na ekranie o przekątnej 8 cali.

myTAB Mini 3G może łączyć się z internetem mobilnym. Jest także wyposażony w moduł GPS, stanowi więc ciekawą alternatywę dla urządzeń do obsługi nawigacji satelitarnej. Ma aluminiową obudowę oraz gniazda na dwie karty SIM, może więc obsługiwać dwa numery komórkowe jednocześnie, co w tabletach jest bardzo rzadkie. Z drugiej jednak strony, praktyczność tego rozwiązania wzbudza w urządzeniu podobnego typu pewne wątpliwości..

Sprzedaż nowego tabletu w sklepach Biedronki ma charakter promocyjny, sieć podkreśla, że liczba dostępnych urządzeń jest ograniczona. Wraz z tabletem użytkownik otrzymuje specjalną kartę, która ma zapewniać połączenie z internetem i darmowy pakiet 1 GB danych miesięcznie przez pierwsze cztery miesiące. Przez kolejnych siedem miesięcy za kwotę 20 złotych miesięcznie można mieć dostęp do pakietu 3 GB. Usługa jest realizowana przez wirtualną sieć tuBiedronka korzystającą z infrastruktury T-Mobile.
Pełna specyfikacja urządzenia jest dostępna pod tym adresem.

Źródło: MyPhone

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.