Casio zaprezentuje swojego smartwatcha w 2016 roku

Opublikowano: 2015-07-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-casio-smartwatchCasio znany jest ze świetnych zegarków, a w jego ofercie znaleźć można produkty dostosowane do różnych odbiorców. Dziwi zatem to, że jeszcze nie doczekaliśmy się smartwatcha tej marki. Niedługo się to jednak zmieni.

Japońska firma dołącza do rosnącej liczby producentów inteligentnych zegarków. Pierwsze tego typu urządzenie trafi na nadgarstki konsumentów w marcu 2016 roku – debiut ma się odbyć w Japonii i Ameryce Północnej. Za zapowiedzią stoi Kazuhiro Kashio, prezydent Casio, który ogłosił, że zegarek będzie łączył w sobie kilka cech, przede wszystkich perfekcyjne wykonanie, wygodę i prostotę obsługi. Celem jest stworzenie gadżetu, który oferując ciekawe funkcje nie zatraci charakteru standardowych zegarków. Ma on być skierowany zarówno do osób aktywnie spędzających wolny czas, np. uprawiając sport.

Cena smartwatcha ma oscylować w granicach 350-400 dolarów, czyli na podobnym poziomie co podstawowy Apple Watch.

Źródło: Fonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.