China Mobile potwierdza datę premiery Samsunga Galaxy S7

Opublikowano: 2015-12-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s7-infoCzołowy chiński operator telekomunikacyjny – China Mobile – ujawnił, kiedy możemy spodziewać się debiutu flagowego Galaxy S7 i jaka będzie jego prawdopodobna cena, potwierdzając tym samym krążące od jakiegoś czasu plotki.

Najnowsze informacje odnośnie Samsunga Galaxy S7 wypłynęły w trakcie niedawnego wydarzenia w Chinach, kiedy to telekom przedstawił swoje plany na najbliższe miesiące. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że flagowy smartfon pojawi się na rynku w marcu 2016 roku. Potwierdzają się zatem wcześniejsze doniesienia sugerujące sklepową premierę niedługo po lutowych targach MWC 2016 w Barcelonie. Cena urządzenia ma wynieść ponad 465 dolarów.

news-china_mobile-harmonogram-smartfonyPrzy okazji ujawniono, że w podobnym okresie w Chinach zadebiutują Huawei P9 oraz nowe Samsungi Galaxy A5 i Galaxy A7. W Polsce obydwa ostatnie modele pojawią się natomiast w sprzedaży pod koniec stycznia.

Źródło: G for Games

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.