Co siódmy człowiek na Ziemi korzysta już z WhatsApp

Opublikowano: 2016-02-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje #sprzedaż / wyniki

news-whatsapp-miliardWhatsApp nieustannie wkrada się w łaski nowych użytkowników. Popularnego komunikatora używa aktualnie ponad miliard osób.

Wiadomość ta zbiegła się z niedawnym zniesieniem opłat za subskrypcję, co niewątpliwie jeszcze bardziej zwiększyło popularność aplikacji, której początki sięgają 2009 roku. Do momentu kupna WhatsApp przez Facebooka w 2014 roku za oszałamiającą sumę 19.5 miliarda dolarów, miał on bazę aktywnych użytkowników równą około 400 milionów.

Jak widać, pod skrzydłami Marka Zuckerberga i spółki, komunikator internetowy w ciągu dwóch lat dotarł do jeszcze większej rzeszy ludzi, umożliwiając im łatwy kontakt z rodziną i znajomymi z każdego miejsca na świecie, bez ukrytych kosztów czy haczyków. Przed WhatsApp stoją jednak kolejne wyzwania, w tym daleka droga do pozyskania 6 kolejnych miliardów użytkowników.

Źródło: WhatsApp

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.