Co zrobić, gdy w iPhone’ie zabraknie pamięci? Dokupić specjalne etui SanDisk

Opublikowano: 2016-06-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-sandisk-ixpand-iphoneFirma SanDisk przygotowała wielofunkcyjne etui, które w szczególności powinni docenić użytkownicy iPhone’ów wyposażonych w 16 GB pamięci wewnętrznej.

SanDisk iXpand Memory Case to etui ochronne, które dodaje do kompatybilnych smartfonów Apple (iPhone 6 i iPhone 6S) więcej pamięci na przechowywanie muzyki, zdjęć, czy filmów. Całość podpina się pod złącze Lightning i wymaga zainstalowania specjalnej aplikacji.

Etui dostępne jest w serwisie Amazon w wersjach 32, 64 oraz 128 GB, w cenach odpowiednio 59.99, 99.99 i 129.99 dolara. Warto dodać, że prócz ochrony iPhone’a przed nieprzewidzianymi wypadkami i rozszerzeniem jego pamięci flash, nowy produkt SanDisk pozwala również na podłączenie dodatkowego, kosztującego 40 dolarów, banku energii o pojemności 1900 mAh.

Źródło: Ubergizmo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.