Colorcall - personalizowane połączenia i SMS-y

Opublikowano: 2016-08-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #gry / aplikacje

news-colorcall-1Orange przygotował aplikację Colorcall, która przyda się w sytuacji, gdy nie widzimy lub nie słyszymy przychodzącego połączenia czy SMS-a. Pozwala ona na personalizację dźwięków, wibracji i kolorów.

Colorcall to różne sposoby na rozróżnienie swoich ulubionych kontaktów za pomocą wibrujących melodii, migających sygnałów i tysięcy kolorów. Można ustawić dla każdego z bliskich inny kolor i na tej podstawie łatwo stwierdzić kto dzwoni. To rozwiązanie może być przydatne m.in. dla osób z niepełnosprawnością słuchową/wzrokową, jak i dla tych, którzy preferują dyskretny i oryginalny sposób powiadamiania.

Colorcall jest bezpłatną aplikacją bez reklam dostępną dla urządzeń z Androidem 4.2 i nowszym. Można ją pobrać ze sklepu Google Play.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.