Coolpad Modena w T-Mobile

Opublikowano: 2015-12-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-coolpad_modena-tmobile-1W ofercie T-Mobile pojawił się nowy smartfon Modena marki Coolpad, który jest dostępny w taryfach Jump! Family w cenie zaczynającej się od 9 zł.

T-Mobile Polska, jako pierwszy operator na naszym rynku, wprowadził do swojej oferty smartfon chińskiej firmy Coolpad, a dokładniej model Modena, charakteryzujący się ekranem o przekątnej 5.5-cala i rozdzielczości 540 x 960 pikseli, czterordzeniowym procesorem Snapdragon 410, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej i aparatem główny z matrycą 8 Mpix. Urządzenie jest także przystosowane do obsługi dwóch kart SIM.

Coolad Modena można nabyć w jednym z pięciu abonamentów Jump! Family w cenie od 9 do 249 zł. Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile.

news-coolpad_modena-tmobile-2Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.