Cyfrowy Polsat: 2 razy więcej Internetu dla uczniów i studentów

Opublikowano: 2016-09-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #Internet mobilny

news-cyfrowypolsat-1Do końca października klienci, którzy okażą legitymację studencką lub uczniowską otrzymają 2 razy większy pakiet internetowy w Cyfrowym Polsacie.

W nowej promocji na klientów czeka 40 GB (zamiast 20 GB) dostępne w ramach opłaty 29.99 zł miesięcznie (z Eko Fakturą). Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł. Oferta dostępna jest w punktach sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Jeszcze więcej gigabajtów otrzymają osoby, które zdecydują się skorzystać z tej oferty poprzez stronę internetową Cyfrowego Polsatu lub kontakt z infolinią – 60 GB (wcześniej 30 GB) za tę samą kwotę. Do tego pierwsze 3 miesiące abonamentu za darmo.

Promocja przygotowana została zarówno z myślą o osobach zainteresowanych sprzętem na udostępnienie – modemem lub routerem, jak i tych, którzy wolą opcję Tylko SIM.

Źródło: Cyfrowy Polsat

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.