Cyfrowy Polsat GO - treści VOD i kanały telewizyjne na smartfonach

Opublikowano: 2016-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-cyfrowy_polsat_go-2Wystartował serwis Cyfrowy Polsat GO, dostępny za pośrednictwem strony internetowej oraz w postaci aplikacji na dekodery i urządzenia mobilne z Androidem, dzięki któremu abonenci mogą mieć stały dostęp do 84 kanałów online oraz tysięcy materiałów na życzenie.

W ramach oferty telewizyjnej Cyfrowy Polsat GO abonenci otrzymują dostęp do:

  • Nawet 174 kanałów z satelity,
  • Nawet 84 kanałów online dostępnych na urządzeniach mobilnych
  • Tysięcy programów, wydarzeń sportowych, seriali i bajek w opcji VOD bez dodatkowych opłat,
  • Bibliotek dodatkowo płatnych treści VOD, np. filmów.

Oferta Cyfrowy Polsat GO jest dostępna za pośrednictwem strony go.cyfrowypolsat.pl, dekodera podłączonego do Internetu oraz urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. Aby móc oglądać telewizję na urządzeniach mobilnych wystarczy skorzystać z nowej usługi dodatkowej ON THE GO, która pozwala na dostęp do ulubionych treści poza dekoderem, na trzech wybranych sprzętach jednocześnie: komputerze, tablecie i smartfonie. Miesięczna opłata techniczna za usługę wynosi 5 złotych. Aplikacja na urządzenia mobilne jest bezpłatna i można ją pobrać w Google Play.

news-cyfrowy_polsat_go-1

Oferta Cyfrowy Polsat GO jest dostępna dla nowych oraz obecnych abonentów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę. Klient, który zdecyduje się podpisać nową umowę od 15 marca, otrzyma na start 2 miesiące (oferta podstawowa) lub nawet 6 miesięcy bez opłat (przy zamówieniu przez stronę www).

Źródło: Cyfrowy Polsat

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.