Cykliczna metoda płatności kartą w Play

Opublikowano: 2016-01-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

news-play-faktura-platnosciW Play dostępna jest Cykliczna Płatność Kartą, pozwalająca na opłacanie rachunków za abonament z wykorzystaniem podpiętej karty płatniczej. Jest to wygodna i bezpieczna metoda regulowania comiesięcznych należności.

Usługę włącza się w Play24, wypełniając wymagane zgody i uzupełniając dane o karcie płatniczej (kredytowej lub debetowej). Każdy rachunek będzie opłacany automatycznie – wystarczą środki na koncie i odpowiedni limit na transakcje w banku. Jeśli w dniu pobrania opłaty na koncie nie będzie wystarczających środków, proces uregulowania należności nastapi za kolejne dwa dni. Dopiero wtedy, gdy nie powiedzie się druga próba, opłaty trzeba będzie dokonać ręcznie.

Aktywacja i dezaktywacja usługi „Cykliczna Płatność Kartą” jest bezpłatna. Za operację w danym miesiącu pobierana jest jednak opłata 0.50 zł, co stanowi prowizję firmy obsługującej płatności. O aktywacji usługi, każdej wprowadzonej zmianie i operacji Play powiadamia SMS-em oraz mailem.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.