Czarny Piątek w Red Bull Mobile - no limit za 9 zł miesięcznie

Opublikowano: 2015-11-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty

news-redbull_mobile-oferta-black_fridayZ okazji Black Friday, przez kilka następnych dni dostępna będzie specjalna, nielimitowana oferta Red Bull Mobile.

Czarny Piątek trwa w najlepsze i pojawia się coraz więcej promocji od operatorów. Swoją propozycję w ramach Red Bull Mobile przedstawiła sieć Play. Za 9 zł miesięcznie przez pół roku (po tym czasie 39 zł na miesiąc) można mieć ofertę z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami do wszystkich, a także 5 GB Internetu. Do tego darmowy Tidal Premium na 24 miesiące. Wszystko to w umowie na czas nieokreślony.

Z promocyjnej oferty można skorzystać do 30 listopada. Więcej szczegółów tutaj. Dla zainteresowanych – regulamin oferty.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.