Czarny Piątek z Allview

Opublikowano: 2015-11-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

 

 Allview Mobile oferuje limitowane czasowo obniżki z okazji Czarnego Piątku. Na każdego czekać będą rabaty w wysokości od 30 do 400 zł na wybrane modele smartfonów i tabletów, w tym również najnowsze propozycje od rumuńskiego producenta.

Cała akcja rozpoczyna się 27 listopada i potrwa 3 dni na stronie www.czarny-piatek.pl, która zostanie uruchomiona jutro. W promocji biorą udziały między innymi flagowe produkty Allview, jak X2 Soul Xtreme mający 6-calowy wyświetlacz, ośmiordzeniowy procesor i 3 GB RAM oraz X2 Soul Pro łączący elegancję z wydajnością. Użytkownicy, dla których najważniejszą cechą jest długo czas działania akumulatora, w ofercie Allview znajdą z kolei P8 Energy, czyli urządzenie 2 w 1, będące smarfonem i powerbankiem. Pomimo swojej ogromnej baterii o pojemności 6000 mAh, gwarantującej do 4 dni użytkowania, jest też całkiem smukłe – 8.5 mm grubości. Natomiast V2 Viper X i V2 Viper X+ z 3 GB pamięci RAM, dwoma slotami SIM, obsługą LTE i 5.5-calowymi wyświetlaczami powinny spodobać się tym osobom, które lubią stylowe i smukłe urządzenia. O każdym z modeli możecie poczytać w tym tekście.

Co się tyczy cen, część z nich przedstawia się następująco:

  • Allview X2 Soul Xtreme – 1599 zł zamiast 1999 zł
  • Allview V2 Viper X – 699 zł zamiast 949 zł
  • Allview P8 Energy – 999 zł zamiast 1249 zł
  • Allview P5 Energy – 349 zł zamiast 549 zł
  • Allview E3 Sign – 599 zł zamiast 829 zł

Źródło: Allview

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.