Czwarta generacja Moto G może zadebiutować już w przyszłym miesiącu

Opublikowano: 2016-04-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motog4-event-1Motorola rozesłała zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się 17 maja w New Delhi. Tego dnia prawdopodobnie poznamy smartfony Moto G4 i Moto G4 Plus.

Prawdopodobieństwo prezentacji nowych smartfonów z popularnej serii Moto G jest tym większe, że rok temu w czerwcu, również w Indiach, zadebiutował model Moto G trzeciej generacji. Opublikowane zaproszenie nie ujawnia niestety żadnych szczegółów na temat samych urządzeń, jednak z dotychczasowych przecieków wiemy, że Moto G4 będzie wyposażona w 5.5-calowy wyświetlacz Full HD (1080 x 1920 pikseli), 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, ośmiordzeniowy procesor i główny aparat 13 Mpix. Wersja Plus ma być dodatkowo wzbogacona o czytnik linii papilarnych, a jej aparat ma mieć matrycę o rozdzielczości 16 Mpix. Obydwie nowości mają mieć plastikowe obudowy z metalowymi ramkami.

news-motog4-1

Moto G4 i G4 Plus będą dostępne w kolorach czarnym i białym, a na powyższej grafice można zobaczyć ich domniemany wygląd.

Źródło: Fonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.