Daj się rozpieścić – Virgin Mobile startuje z nową kampanią

Opublikowano: 2015-07-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo

news-virgin_mobile-kampaniaVirgin Mobile rozpoczął nową kampanię, dotyczącą swojej czołowej oferty – pakietu #BezLimitu za 29 zł, który został ulepszony o dodatkowe 3 GB Internetu. W zaprezentowanej reklamie motywem przewodnim jest rozpieszczanie, a jej koncepcja sugeruje, iż produkty marki zaczynają być kierowane do jeszcze szerszej grupy docelowej.

„Daj się rozpieścić” – to slogan w najnowszym spocie Virgin Mobile, odnoszącym się do obecnej promocji operatora, oferującej 5 GB szybkiego Internetu w pakiecie #BezLimitu za 29 zł. W filmie możemy zobaczyć symbol rozpieszczania i altruizmu – babcię, czyli osobę, która dla swoich podopiecznych chce jak najlepiej. Reklama sugeruje, że właśnie takie jest Virgin Mobile, dbając o swoich klientów i dostarczając im jakościowe produkty. Jednocześnie jest to ta sama marka co dotychczas, promująca luz i ciekawy lifestyle, lecz w bardziej ludzkim i przystępnym wydaniu.

W ujęciu grupy docelowej spot jest neutralny. Mocno młodzieżowy styl został zastąpiony formą i bohaterką, które mogą zaciekawić zarówno młodszych, jak i nieco starszych odbiorców. Kampania ta, to pierwszy efekt subtelnych zmian w sposobie komunikacji operatora.

„Jesteśmy operatorem oferującym prepaid, co nie oznacza, że powinniśmy nasz produkt kierować jedynie do młodszego konsumenta. Wszyscy doceniamy niezależność i lubimy korzystać z najwyższej jakości produktów, w dobrej cenie, niekoniecznie wiążąc się umowami (…). Poprzez szereg działań marketingowych, chcemy pokazać, że Virgin Mobile to operator dla wszystkich, ceniących sobie luz, szczerość i przynależność do fajnej społeczności” – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Źródło: Virgin Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.