Daniel Craig przeciwny smartfonom Sony i Samsunga. Uważa, że James Bond korzysta tylko z najlepszych rozwiązań

Opublikowano: 2015-11-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #Sony #sprzęt / podzespoły

news-spectre-james_bond-1Wielkie filmowe hity, jak seria o agencie 007, są doskonałą okazją dla wielu firm na zareklamowanie swoich produktów. Nie jest jednak łatwo wkraść się w łaski Jamesa Bonda, o czym świadczą słowa gwiazdy i odtwórcy głównej roli w filmie Spectre – Daniela Craiga.

Telefon Bonda to, jak się okazuje, bardzo wrażliwy temat. Zarówno Sony, jak i Samsung chcieli, aby w „Spectre” znalazło się ich urządzenie, oferując 5 milionów dolarów gaży dla aktora oraz odpowiednio 18 i 50 milionów dolarów na marketing i promocję. W grę wchodziły więc spore sumy, ale jak wynika z e-maili od producentki Barbary Broccoli, które wyciekły do sieci, Daniel Craig i reżyser Sam Mendes nie byli zainteresowanie żadną z tych ofert. Początkowo wiele wskazywało, że Agent Jej Królewskiej Mości będzie korzystał z Sony Xperii Z4 i co więcej, doniesienia z zeszłego roku sugerowały, że obaj wymienieni panowie będą mieli wkład w projektowanie rzeczonego smartfona.

Zawarte w e-mailach słowa dobitnie wyrażają jednak stosunek Craiga i Mendesa do produktów japońskiego giganta – „James Bond korzysta tylko z najlepszego, a telefony Sony nie należą do najlepszych”. Z korespondencji wiadomo również, że w pewnym momencie pojawiła się nawet idea promowania smartfona bez udziału Daniela Craiga – w tym wypadku 4 miliony dolarów miały zostać przelane na konto Barbary Broccoli, a milion dolarów miał otrzymać Ben Whisaw, aktor wcielający się w rolę „Q”.

Scenariusz ten po części się spełnił, gdyż we wrześniu Sony wydało reklamę Sony Xperii Z5, w której wystąpiła Naomie Harris, czyli filmowa Moneypenny.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.