Danny Glover w nowej reklamie Samsunga

Opublikowano: 2016-06-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung

news-samsung-danny-gloverReklamy Samsunga, skupiające się na smartfonach Galaxy S7, cieszą się sporym zainteresowaniem. Wykonane w zabawnej i pomysłowej konwencji, pokazują zalety posiadania flagowca. Nie inaczej jest w przypadku nowego spotu.

Pierwsza część reklamy mówi nam o tym, jak ważny jest czas. Ludzie próbują go wyprzedzić, kupić, często jesteśmy pod jego presją i jak słusznie zauważa opowiadający o wszystkim lektor – czas (a właściwie zbyt mała jego ilość) jest częścią fabuły wielu filmów akcji. Warto więc zaopatrzyć się w telefon wspierający szybkie, bezprzewodowe ładowanie baterii i właśnie do takiej konkluzji zmierza zaprezentowany klip, polecający Galaxy S7 edge.

W reklamie możemy zobaczyć też Danny’ego Glovera, gwiazdę filmów z serii Zabójcza Broń, który nie po raz pierwszy pakuje się w tarapaty, wychodząc z nich jednak obronną ręką.

Źródło: Sammobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.