Darmowe 10 GB w T-Mobile na dłużej

Opublikowano: 2016-05-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #T-Mobile #mixy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

promocja-tmobile-internet-1T-Mobile przedłużył promocję dla użytkowników ofert na kartę i Mix, w ramach której po doładowaniu otrzymują bezpłatnie paczkę 10 GB danych.

Promocja potrwa do 14 czerwca 2016 roku. Jej zasady pozostają niezmienne – żeby otrzymać bezpłatne 10 GB wystarczy doładować konto kwotą minimum 25 zł w T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę. Paczka danych ważna jest przez 30 dni, a dodatkowe gigabajty przyznane są z każdym doładowaniem konta i rozliczone według daty aktywacji. Cała kwotę zasilenia można więc przeznaczyć na wybraną usługę, np. nielimitowane rozmowy do wszystkich za 25 zł na 30 dni.

Promocja dotyczy również klientów MIX-a, którzy podpiszą umowę lub aneks w ofercie z telefonem. Otrzymają oni 10 GB po każdym doładowaniu konta zadeklarowaną kwotą w umowie w okresie trwania akcji promocyjnej.

Ponadto, na dotychczasowych warunkach pozostaje darmowe radio, udostępnione teraz również abonentom Mix. Od 11 maja mogą oni słuchać najpopularniejszych internetowych rozgłośni radiowych (m.in. Eska GO, Open.fm i Radio ZET) w swoich telefonach za darmo, bez obciążania pakietu danych i konta.

Źródło: T-Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.