Darmowe gigabajty od T-Mobile i Orange

Opublikowano: 2016-07-01
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #T-Mobile #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-orange-23gbT-Mobile i Orange rozdają kolejne pakiety danych z okazji ostatniego meczu reprezentacji Polski na Euro 2016.

T-Mobile przyznaje 4 GB Internetu użytkownikom taryf Rodzina, Jump Family, Jump, Data, Blueconnect, Data Jump, proFimra, Frii, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak, Happy (łącznie z Happy Taniej), Blueconnect Starter, Mix 25, Mix 50, Mixera 25 oraz Mixera 50. Warunkiem otrzymania bonusu jest wysłanie SMS-a o treści G4OLPOR na numer 499. Pakiet jest ważny przez 30 dni. Aktywacji można dokonać do 3 lipca do godziny 23:59.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

W Orange do zgarnięcia jest 23 GB danych, które włącza się SMS-em o treści DZIEKUJEMY wysłanym pod numer 277. Koszt SMS-a w taryfach na kartę to 20 gr, a w abonamencie jest zgodny z cennikiem w taryfie. Bonus jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji i mogą go otrzymać użytkownicy oferty Orange na kartę, w tym Zetafon i Minutofon, a także klienci indywidualni ofert abonamentowych. Oferta obowiązuje do 3 lipca 2016 roku.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: T-Mobile, Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.