Darmowe rozmowy i SMS-y w T-Mobile na kartę

Opublikowano: 2016-06-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-4Od 15 czerwca wszystkim użytkownikom ofert na kartę T-Mobile uruchomi bezpłatnie usługę nielimitowanych rozmów i SMS-ów w sieci.

Nowa oferta będzie dostępna dla każdego, bez względu na staż i posiadaną taryfę. Nie trzeba niczego aktywować czy odnawiać – usługa jest włączana automatycznie po jednorazowym doładowaniu dowolną kwotą. Rozmawiać i SMS-ować ze wszystkimi w sieci można za darmo i bez ograniczeń, nawet przy zerowym stanie konta – wystarczą aktywne połączenia wychodzące.

Aktywacja usługi spowoduje wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług aktywnych na koncie klienta, np. pakietów minut czy SMS-ów w sieci.

Użytkownicy, którzy przeniosą swój numer do T-Mobile, mogą dodatkowo otrzymać 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y oraz MMS-y. Bonus przyznawany jest automatycznie po pierwszym doładowaniu konta za kwotę minimum 20 zł i jest ważny przez 3 miesiące.

Najnowszą promocję od T-Mobile wspiera kampania w konwencji Hit od T-Mobile z Natalią Nykiel i Tomaszem Kotem.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.