Darmowe Wi-Fi w ponad 850 placówkach Poczty Polskiej

Opublikowano: 2016-06-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-poczta-wifiPoczta Polska uruchamia darmowy dostęp do Internetu w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami. Spółka chce w ten sposób pomóc w cyfryzacji społeczeństwa, zwłaszcza w tych miejscach, w których istnieją ograniczenia techniczne lub ekonomiczne.

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest możliwy dla wszystkich odwiedzających placówki pocztowe. Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hotspotów. Aby skorzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego sieć o nazwie „Poczta Polska”, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci korzystający w ten sposób z sieci będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

Poczta Polska w drugim etapie przedsięwzięcia może udostępnić darmową transmisje sygnału poprzez Wi-Fi we wszystkich własnych placówkach pocztowych, włączając co kwartał do systemu 500 lokalizacji.

Źródło: Poczta Polska

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.