Darmowy dostęp do książek Legimi na urządzeniach Samsunga

Opublikowano: 2016-04-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #gry / aplikacje

news-samsung-legimi-1Użytkownicy smartfonów i tabletów Samsung mogą skorzystać z oferty Książki w chmurze Legimi. Otrzymają oni w prezencie nawet 6 miesięcy dostępu do tysięcy książek do czytania i słuchania.

Samsung został partnerem projektu Książki w chmurze Legimi – dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z ogromnej liczby audiobooków i ebooków. W tym momencie w aplikacji Legimi jest dostępnych 300 audiobooków z nagranym profesjonalnym lektorem i aż 5000 ebooków z opcją odsłuchu przez syntezator mowy. Wśród tytułów do czytania i słuchania znajdują się takie pozycje jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Bezcenny”, „Policja” czy też „Ja Inkwizytor. Kościany galeon”.

Użytkownicy najnowszych flagowych smartfonów – Samsung Galaxy S7 i S7 Edge, otrzymają w prezencie 6 miesięcy dostępu do Książek w chmurze. Właściciele innych urządzeń mobilnych Samsung, w tym tabletów, np. nowego Galaxy Tab A (2016) – otrzymują 3 miesiące dostępu w prezencie. Promocja trwa przez cały okres współpracy Samsunga z Legimi. Aby z niej skorzystać należy posiadać urządzenie z systemem operacyjnym Android 4.0.2 lub nowszym oraz pobrać lub zaktualizować aplikacje Legimi dostępną w sklepie Galaxy Apps.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.