Darmowy dostęp do Tidal w sieci Play

Opublikowano: 2015-11-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi

news-play-tidal-za_darmo-1Play wprowadza nową promocję związaną z usługą muzyczną Tidal. Od 5 listopada nowi i dotychczasowi klienci sieci będą mogli korzystać z niej bez jakichkolwiek opłat przez 2 lata.

Użytkownicy ofert abonamentowych, Mix i Internet w Play oraz Red Bull Mobile (za wyjątkiem posiadaczy starych taryf i najtańszych ofert) otrzymają dostęp do wersji premium serwisu strumieniującego muzykę Tidal. Wszystko to za darmo na okres dwóch lat (do tej pory 19.99 zł miesięcznie). Korzystanie z usługi będzie pomniejszać dostępny pakiet transmisji danych. Po 24 miesiącach następuje przełączenie do płatnej wersji tylko dla aktywnie korzystających z Tidal. Można jednak w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć usługę, a przed przejściem na płatną wersję wysyłany jest SMS.

Dostęp do Tidal otrzymają też użytkownicy ofert na kartę. Dla nich jeden dzień korzystania będzie wynosił 1 zł.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.