Darmowy no limit dla przenoszących numer do Play

Opublikowano: 2016-05-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #pakiety / usługi

news-play-mnpPlay przygotował promocję dla klientów przenoszących numer z innej sieci – mogą oni otrzymać nielimitowane usługi za 0 zł na pół roku.

Z całego proces MNP (Mobile Number Portability) można skorzystać na 6 miesięcy przed końcem umowy u obecnego operatora. Przez ten czas Play wydaje numer tymczasowy, na którym znajdują się:

  • Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, zarówno komórkowych, jak i stacjonarnych.
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
  • Nielimitowane GB w sieci 4G LTE Ultra (pakiet działa w sieci Play i u partnerów roamingowych).

W tym czasie klient nie płaci nic za abonament. Promocja trwa od 6 maja 2016 roku do odwołania i dotyczy klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Dodatkowo, Play obniża cenę smartfona dostępnego na wyłączność w jego ofercie – HTC One M9 Prime Camera Edition, którego można nabyć za 1 zł w abonamencie bez limitu za 99.99 zł miesięcznie.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.