Darmowy starter Red Bull Mobile z 5 GB na start

Opublikowano: 2016-02-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy

news-redbull-mobile-starter-1Zbliża się kolejna edycja mistrzostw świata gier komputerowych Intel Extreme Masters i z tej okazji Red Bull Mobile przygotował specjalną ofertę – darmowy starter dla gracza.

Wchodząc na www.starter-dla-gracza.pl można zdobyć dedykowany, bezpłatny starter, na którym znajduje się 5 GB Internetu na 30 dni, 2 zł do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci przez 1 dzień, a także 1 zł do wykorzystania na wszystkie usługi przez 10 dni.

Warunkiem otrzymania zestawu startowego jest udzielenie odpowiedzi na 5 prostych pytań w quizie dla graczy (wystarczą 4 poprawne odpowiedzi). Dla zainteresowanych – regulamin oferty promocyjnej.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.