Darmowy zbiór audiobooków dla posiadaczy smartfonów i tabletów Samsunga

Opublikowano: 2015-03-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Samsung

news-samsung-audiobooki-audiotekaPosiadacze wybranych urządzeń firmy Samsung mogą pobrać bezpłatnie audiobooki ze specjalnie przygotowanej „Kolekcji Samsung” udostępnionej w ramach współpracy z Audioteka.pl.

Oferta została przygotowana specjalnie z myślą o fanach literatury. Przez sześć kolejnych miesięcy każdy użytkownik wybranych smartfonów i tabletów Samsunga będzie mógł co miesiąc pobrać jeden audiobook ze specjalnej puli udostępnionej w ramach „Kolekcji Samsung”. Zbiór powiększany będzie o 6 kolejnych pozycji w każdym miesiącu, aby ostatecznie stworzyć zestaw 36 najciekawszych tytułów. Promocja rozpoczęła się pierwszego lutego i będzie trwała do końca lipca bieżącego roku.

news-audiobooki-kolekcja-samsungMiłośnicy audiobooków mają do wyboru m.in. powieść „Lawendowy pokój, kryminał „Mróz”, zbiór opowiadań „Pan Kuleczka”, a od marca kolekcja powiększyła się o kolejne ciekawe pozycje z różnych gatunków literackich, w tym utwory dla dzieci.

Promocją objęte są niektóre smartfony i tablety Samsunga, w tym m.in.: Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy S5, Galaxy Alpha, Galaxy Tab S oraz Galaxy Tab Pro. Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronie www.czytelnia.samsung.pl.

Źródło: Samsung 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.